Логопедична онлайн-школа для білінгвальних дітей
Мовні клуби для розвитку дитини: займайтеся за інтересами, покращуйте мовлення
|
Від 7 до 16 років
Дитячі дебати
Допоможемо дітям правильно доносити свою думку та відстоювати її, тим самим практикуватимемо рідну мову, розширюючи словниковий запас та закріплюючи вже набуті навички мовлення.
Тривалість: 30 хвилин
Вартість: від 8$/заняття
Фінансова грамотність
Розкажемо, звідки беруться гроші, як їх заробляти, накопичувати та витрачати. Діти зможуть вести діалог, поповнювати словниковий запас та вчитися мислити як молоді підприємці.
Тривалість: 30 хвилин
Вартість: від 8$/заняття
Від 6 до 14 років
Онлайн-малювання
Тривалість: 30 хвилин
Вартість: від 8$/заняття
Розвинемо уяву, а з нею і запам'ятовування нових слів та вимову в цілому. За основу на заняттях беремо лексичні теми, які дитина переноситиме на папір: будинок, краєвид, натюрморт, тварини, портрети.
Як стати успішним блогером
Навчимо знімати та монтувати відео, впевнено почуватися в кадрі, писати креативні сценарії. А також створювати канали у YouTube, Instagram, TikTok та заробляти на рекламі за допомогою своїх роликів.
Тривалість: 30 хвилин
Вартість: від 8$/заняття
Від 4 до 14 років
Вивчення української мови як іноземної
Тривалість: 30 хвилин
Вартість: від 8$/заняття
Від 4 до 12 років
Залежно від віку та розвитку дитини, працюємо над граматикою, вдосконалюємо вимову слів, вчимо формувати речення та створювати оповідання. А ще розвиваємо асоціативне мислення та мовленнєву креативність.
Каталог:
Гра на бандурі онлайн
Тривалість: 30 хвилин
Вартість: від 8$/заняття
Розвинемо дрібну моторику, граючи на інструменті в додатку. Поліпшимо слухове сприйняття, розучимо прості пісеньки українською, поставимо правильне мовленнєве дихання та виразність мовлення.
Від 7 до 16 років
Постановка співочого голосу
Попрацюємо з дихальними вправами та артикуляцією, попрактикуємо дихання ротом та носом, вивчимо розпівки, вокальні твори, скоромовки та аналізуватимемо художні твори.
Тривалість: 30 хвилин
Вартість: від 8$/заняття
Від 7 до 16 років
Арт-терапія
Діти засвоять нестандартні види малювання (за допомогою круп, пластиліну, малювання пальчиками, зубною щіткою), навчаться складати та грати казку. Це розвине уяву, зв'язне мовлення та емоційну сферу.
Тривалість: 30 хвилин
Вартість: від 8$/заняття
Від 3 до 8 років
Ейдетіка та мнемотехніки


Навчимо легко та весело запам'ятовувати на слух і з використанням зображень коди, номери будинків та телефонів, звуки тварин. Потренуємо пам'ять, розвинемо фантазію.
Тривалість: 30 хвилин
Вартість: від 8$/заняття
Від 9 до 13 років
Шаховий клуб «Ґамбіт»
Групові заняття шахами зроблять процес навчання грі цікавим і мотивуючим. Учасники не лише отримають нові знання, але й будуть взаємодіяти, обмінюватися ідеями та досвідом. А невеликі турніри прямо під час занять, допоможуть розвинути логічне мислення, покращать пам'ять, навчать швидкому аналізу та самостійному прийняттю рішень.
Тривалість: 30 хвилин
Вартість: від 8$/заняття
Від 6 до 16 років
Розвиток мовлення, корекція звуковимови
В ігровій формі розвинемо слухову пам'ять, мовленнєве дихання, інтонації, фонематичний слух, зв'язне мовлення, лексику та граматику. Автоматизуємо звуки «Ш», «Ж», «Р», «Л», «З», «С».
Тривалість: 30 хвилин
Вартість: від 8$/заняття
Від 3 до 6 років
Постановка дихання та вокального голосу
Розвинемо дихання, мовленнєвий та артикуляційний апарат у форматі гри. Вдосконалимо звуковимову голосних та приголосних. Вивчимо розпівки та підберемо репертуар.
Тривалість: 30 хвилин
Вартість: від 8$/заняття
Від 5 до 16 років
Розвиток мовлення, автоматизація звуків
Курс містить навчання лексиці та граматиці за допомогою героїв із «Зоотрополісу», «Смішариків». Живе спілкування через ігри розвине зв'язне мовлення, закріпить звуковимову.
Тривалість: 30 хвилин
Від 3 до 14 років
Вартість: від 8$/заняття
Від 5 до 6 років
Що таке мовні клуби?
Мовні клуби у нашій школі GOVORIKA створені з метою закріплення навичок дитини, здобутих на індивідуальних заняттях з логопедом.
У групі експерт стимулюватиме дітей до спілкування на цікаві для них теми. Вони зможуть спілкуватися між собою, знайомитися, непомітно для самих себе практикуючи рідну мову, яку вивчають.
Знання бувають пасивними та активними. Якщо ми тільки отримуємо знання, але ніяк їх не застосовуємо на практиці, вони так і залишаються на рівні пасивних. Щоб усі старання дитини не пропадали даремно, ми створили мовні клуби, де дитина може обрати будь-які заняття до душі.
«Учись, играючи! Получай новые знания! Находи новых друзей!» — основной посыл уроков.
Який результат ви отримаєте від занять у мовних клубах
У дитини буде більше мотивації до вивчення мови завдяки новим знайомствам та дружньому спілкуванню з іншими дітьми свого віку.
Якщо логопедична робота завершена, але ви хвилюєтесь, що дитина без практики забуде рідну мову, то мовні клуби допоможуть їй підтримувати бажаний рівень володіння мовними навичками.
У мовних клубах дитина збагатить свою лексику, додасть до свого активного словника означення знайомих предметів, подій, емоцій, потрібні для повсякдення фрази. Словом — практикуватиметься!
Дитина швидше почне використовувати нові навички у повсякденному мовленні, адже частіше буде як чути рідну мову, так і говорити нею.
Ви можете придбати зручний для вас пакет уроків, куди входять мовні клуби.
Під час групових занять у клубах експерт спонукатиме дітей до спілкування на цікаві для них теми. Спілкуючись між собою, діти зможуть знайомитися і непомітно для себе практикувати мову, що вивчається. Захопившись заняттям, дитина почувається розкуто й говорить вільніше, а вже через кілька занять, Ви почнете помічати прогрес у повсякденному мовленні і зростання інтересу до навчання.
Записуйтесь у мовні клуби
Спостерігайте ефективність занять
Займайтеся з логопедом на індивідуальних заняттях у школі та купуйте абонементи у мовному клубі
У вашому особистому кабінеті для Вас будуть доступні мовні клуби з темами та описом уроків. Порадьтеся з дитиною, яка тема її зацікавить та записуйтесь. Теми кожного мовного клубу регулярно оновлюються автором у вашому особистому кабінеті. Ми формуємо міні-групи відповідно до віку та мові, що вивчається.
Як це працює?
GOVORIKA LP
85 Great Portland Street, First Floor, London, United Kingdom
США, Канада
Європа
Ізраїль
Ми працюємо по всьому світу!
Умови надання послуг/ Terms of Service
© 2024 GOVORIKA
*окрім рф и рб