Логопедична онлайн-школа для білінгвальних дітей
Акція зникне через:
00
годин
00
хвилин
00
секунд
00
годин
00
хвилин
00
секунд
Спеціальна пропозиція:
«‎Запуск мовлення»‎
6-місячний онлайн-курс для дітей від 1,5 до 3 років
4,93/5 на основі 2528 відгуків
144 відеоуроки з вправами та іграми для стимуляції розвитку мовлення
Конкретні інструкції з практичними рекомендаціями для розвитку дитини в її віці
Перевірені та ефективні методи навчання, засновані на більш ніж 13-річному досвіді роботи нашої школи
Курс розроблений українською, але стимулює формування мовлення тією мовою, яка у дитини основна на даний момент
Довічний доступ до всіх матеріалів, щоб ви могли повернутися до них повторно
СЬОГОДНІ ВСЬОГО $7
ЗАЗВИЧАЙ $109
Більшість оцінок нашої школи від батьків – 5 із 5!
Яким дітям підійде програма курсу?
Дитині віком від 1,5 року, яка ще не має мовлення.
Як допомога для мами розкажемо, на що треба звертати увагу, щоб мовлення малюка почалося вчасно та без затримок.
Дитині, народженій у сім'ї, де кілька мов.
Якщо їй більше 2 років, а мовлення досі немає.
Дитині, у якої збережений інтелект, немає РДА (раннього дитячого аутизму), зір і слух у нормі.
І в цьому ви впевнені.
Ви вирішили ще трохи почекати, коли все владнається само собою. Так порадили вам родичі, подруги, які теж мають дітей, або знайомі «експерти» у відповідь на вашу цілком справедливу тривогу. Та як же правильно займатися розвитком мовлення дитини у багатомовному середовищі?

Час минає, дитина дорослішає, але мовлення все одно немає жодною мовою...

Ви помічаєте, що у вашому оточенні діти-однолітки вашої вже можуть повторювати слова, будувати прості фрази, як-от «Мамо, дай», «Хочу пити», грають у рольові ігри з іншими дітьми.

Ви занепокоєні тим, що не знаєте, як правильно і в якій послідовності давати дитині мови так, щоб не перевантажити, але й не згаяти час.

Ви, напевно ж, боїтеся пустити все на самоплив. Адже це може стати величезною помилкою.
Дитина ніяк не заговорить?
Як не прогавити момент?
Давайте розберемося, в яких випадках варто турбуватися
В 1 рік ваша дитина скоріше мовчун, аніж базіка, досі не говорить «мама» й «тато», не має звуконаслідування «няв», «му», «гав» або щось на кшталт цього.
У 1,5 роки дитина байдужа до розмов оточуючих, не спілкується на рівні звуків або звуконаслідувань із вами.
2 до 3 років ваш малюк не називає предмети на картинці хоча б за першим складом, коли ви ставите запитання «хто це?» і не показуєте на картинку. Не вимовляє «мама, дай», «ходімо», «купи» чи інші схожі прості слова та фрази.
Як батьки можуть допомогти
Становлення мовлення в дитини відбувається з перших днів життя, тому розмовляти з немовлям потрібно від самого народження, а краще й до.

Мультфільми не навчать дитину розмовляти, оскільки ніколи не замінять живого спілкування. А ось регулярне спілкування та ігри з батьками по 10-15 хвилин 2 рази на день закладуть міцний фундамент для запуску мовлення вашого малюка.
Мене звати Дьоміна Тетяна.
Я логопед – засновниця міжнародної логопедичної школи GOVORIKA.

З 2010 року я і моя команда логопедів працюємо з дітьми-білінгвами всього світу. Я детально вивчила специфіку формування мовлення таких дітей.

Навчалася і перебрала багато технік, методик, впроваджуючи і тестуючи їх, але залишила тільки найефективніші, які підходили для дітей, що живуть і розвиваються у дво- та більше мовному середовищі. Я виділила прийоми, які найкраще працюють, і створила на їх основі цю програму.

6 важливих елементів нашої методики, яка «розговорить» вашого малюка
Навчання в ігровому форматі – підказки та ідеї для мами: те, що полюбить ваша дитина. Програма складається з шести базових фундаментальних аспектів розвитку мовлення дитини. Коли дитина їх опанує – поступово з мовчуна перетвориться на балакуна.
6 важливих елементів нашої методики, яка «розговорить» вашого малюка
Навчання в ігровому форматі – підказки та ідеї для мами: те, що полюбить ваша дитина. Програма складається з шести базових фундаментальних аспектів розвитку мовлення дитини. Коли дитина їх опанує – поступово з мовчуна перетвориться на балакуна.
Батьки 3 рази на тиждень отримують прості завдання в чат telegram і займаються з дитиною самостійно за чіткою відеоінструкцією.

Виконувати вправи ви можете протягом дня скільки завгодно разів (бажано не менше двох) по 10 хвилин максимум. Також ви можете нарощувати навантаження і повторювати матеріал попередніх уроків. Програма індивідуалізована і розрахована безпосередньо на вашу дитину.

За 6 місяців навчання ви отримаєте 144 відеоуроки з вправами та іграми для стимуляції розвитку мовлення дитини.
Ось лише кілька з них для всебічного комплексного розвитку:
Дихальна гімнастика «‎Шелест листя»‎.
Артикуляційна гімнастика. Розвиток кругового м'яза губ.
Масаж стоп – робота з координацією тіла.
Лекція для батьків «Характеристика дітей, які не говорять»
Як відбувається робота на курсі
Пальчикова гімнастика, розвиток дрібної моторики «‎У морі дельфін живе»‎.
Гімнастика для пальців «‎У хатинці!»‎
Кожен день, коли ви з дитиною НЕ займаєтеся розвитком мовлення, може бути втратою
Чому розвиток мовлення в ранньому віці такий важливий
Віддає перевагу гратися самостійно або з батьками, які розуміють дитину без слів. А як же досвід і обмін навичками з однолітками?
Важко адаптується і соціалізується в дитячому садку, оскільки відчуває дискомфорт від того, що не може попросити бажаного
У рази швидше соціалізується, легко знайомиться з дітьми і грає в рольові ігри
Висловлює свої бажання і потреби криком, а часом і агресією, оскільки яскравий негативний прояв емоцій дозволяє швидко добитисядо бажаного результату
Має більш розвинену моторику тіла, процеси мислення, пам'ять, уяву
Може вільно пояснити, чого вона хоче, що відчуває, не переходячи до істерики, якщо ви її не розумієте з другого разу без слів, а значить зберігає ваші нерви
Дитина із затримкою мовлення
Дитина, яка говорить
144 відеоуроки із вправами та іграми для стимуляції розвитку мовлення дитини
Конкретні інструкції з практичними прикладами для повсякденного індивідуального навчання дитини батьками
Перевірені та ефективні методи навчання, засновані на більш ніж 13-річному досвіді роботи нашої школи
Довічний доступ до всіх матеріалів, щоб ви могли повернутися до них повторно
00
годин
00
хвилин
00
секунд
Акція діятиме ще:
Хочете, щоб ваша дитина заговорила?
Почніть навчання на курсі «Запуск мовлення»
Час приймати рішення!
Залишилося всього 7 онлайн-курсів за акційною ціною!
$7 $109
Курс включає:
Час приймати рішення!
Залишилося всього 7 онлайн-курсів за акційною ціною!
$7 $109
Відгуки батьків про навчання на курсі
У мене 2 дітей, які ходять на заняття в GOVORIKA. Моїй молодшій доньці 2 роки, розговорити її допоміг курс "Запуск мовлення". Вона подолала мовний бар'єр, який у неї був.

Після завершення першого модуля вона почала говорити навіть важкі слова українською. Її вчителька суперпрофесіонал, вона завжди перевіряє нас, щоб побачити успіхи, і робить усе можливе й неможливе, щоб допомогти моїй доньці досягти успіху.

У мене була можливість працювати тільки з двома вчителями з цієї школи, і обидва прекрасні, тому я вважаю, що всі інші вчителі теж чудові! 5 зірок ⭐️ ⭐️⭐️⭐️⭐️ від мене йде до школи GOVORIKA.
Ангеліна, США
Моєму синові Адаму 4 роки, його оточує 3 мови: німецька, українська та арабська. Дитина до 2-х років не говорила і не хотіла повторювати, але розуміла все.

Я почала турбуватися, що він не говоритиме українською. Мені важливо запустити мовлення саме цією мовою, оскільки це моя рідна мова, якою мені хочеться спілкуватися з дитиною.

На курсі в дитини прокинулась зацікавленість до мови, хоча раніше Адам всіма силами чинив опір. Лексика збагатилася, він почав повторювати слова за мною і біг на заняття з великим задоволенням.

У нас були зустрічі з кураторкою - Ельмірою. Вона підкорила і мене, і дитину. А ще допомагала мені з практичними порадами, які я одразу ж втілювала в життя.
Валентина, Німеччина
Я мама двійнят Вілена і Поліни, їм 4.5. Коли вони пішли в державний садок, там одразу почалися проблеми, тому що вони не говорили, не реагували на слова, не відгукувалися на імена. У приватному садочку нам сказали, що в дітей якісь відхилення і що нам потрібен спецсадок...

Ми з чоловіком втратили надію. І тут я натрапила на школу GOVORIKA, мої діти пройшли тестування і нам порадили курс для запуску мовлення. На початку діти не реагували, думали це гра на планшеті...

Але зараз, через 5 місяців, обоє дітей чітко висловлюють свої думки, Вілен читає літери, знає алфавіт, пише своє ім'я, Полічка пояснює, навчилася рахувати, знає кольори і повторює складні слова.

Спасибі логопеду Ельмірі! Ми чекали зустрічей з нею, як ковток свіжого повітря, вона дала сили продовжувати, боротися і перемагати. Дуже раджу всім батькам взяти цей курс. Ви не пошкодуєте, нічого не втратите, а придбаєте дуже багато!
Ірина Гітельман
Гарантія
Якщо вам не підійде така форма навчання, ми зробимо повне повернення коштів протягом 6 днів з дня оплати.
P.S. Наша мета на курсі – допомогти дитині заговорити. Якщо дитина почала будувати прості фрази, висловлювати потреби своєю другою мовою, не українською – це означає, що поставлене завдання виконано. Дуже часто дітки після першого модуля починають говорити своєю другою мовою. Це прекрасно – українську мову будемо додавати поступово!

Якщо дитина почала виконувати мовленнєві інструкції, або на проміжних сесіях з куратором курсу зацікавлено займається, повторює вправи і готова утримувати увагу на екрані монітора, то малюка вже можна переводити на індивідуальні 30-хвилинні уроки, де він займатиметься більш поглиблено з педагогом тет-а-тет.

P.S.S. Настав час приймати рішення. Ви готові спробувати довіритися нашому досвіду і знанням в розвитку мовлення дитини та більше не відчувати сумнівів?
Записаться на диагностику
Зазвичай курс коштує: $109
Сьогодні отримайте курс на 6 місяців всього за $7
Поширені запитання
Ви можете перевірити це в перший день користування курсом. По-перше, оціните, чи підходить вам загалом формат завдань. По-друге, побачите, скільки часу дитина здатна втримати увагу та бути залученою в заняття.
Час приймати рішення, залишилося 7 місць!
144 відеоуроки з вправами та іграми для стимуляції розвитку мовлення
Конкретні інструкції з практичними рекомендаціями для розвитку дитини в її віці
Перевірені та ефективні методи навчання, засновані на більш ніж 13-річному досвіді роботи нашої школи
Довічний доступ до всіх матеріалів, щоб ви могли повернутися до них повторно
Хочете отримати онлайн-курс?
СЬОГОДНІ ВСЬОГО $7
ЗАЗВИЧАЙ $109
GOVORIKA LP
85 Great Portland Street, First Floor, London, United Kingdom
США, Канада
Європа
Ізраїль
Ми працюємо по всьому світу!
Умови надання послуг/ Terms of Service
© 2024 GOVORIKA
*окрім рф и рб