Ви можете уявити, що лікар призначить вам лікування БЕЗ обстеження?
Логопед не може призначити програму навчання без повного мовленнєвого обстеження, так само як і досвідчений лікар не може призначити лікування. Саме тому ми пропонуємо спершу пройти повне обстеження мовлення дитини. Це дасть змогу підібрати та систематизувати програму навчання.
Що, як у результаті діагностики в моєї дитини не виявиться жодних мовленнєвих порушень?
Ми чесно скажемо вам про це і не будемо нав'язувати заняття з логопедом.
Якщо порушення дійсно є:
Ви отримаєте структурний план корекції у вигляді діагностичної карти. У ній буде детальний висновок мовленнєвої діагностики вашої дитини.
Приклад діагностичної карти
Діагностична карта - унікальний документ, за результатами якого логопед складає індивідуальний план для вашої дитини. Так навчання відбуватиметься з урахуванням її особливостей.

Також на підставі діагностики система визначить 1 з 11 заздалегідь підготовлених Тетяною Дьоміною комплексів вправ і додасть посилання на нього в діагностичну карту. Ви зможете, не гаючи часу, ще до занять із логопедом почати самостійно усувати порушення, виконуючи конкретні вправи і техніки для розвитку мовлення..

Цих уроків буде недостатньо, щоб повністю розв'язати ваше завдання, але навіть якщо ви не станете нашими учнями, то зможете значно поліпшити ситуацію тренуванням.
Хочете зрозуміти, хто такий діагност?
Проілюструємо на прикладі. Ось як бачите язик та взагалі апарат мовлення ви:
І ось як бачить той самий язик досвідчений логопед-діагност:
Що ви як батьки можете не помічати і що може побачити логопед-діагност?
Кілька прикладів.

  • Якщо в 3 роки щось пішло не так з вимовою звуків, то вже в 4 роки шансів, що все само собою унормується, стає менше. Адже на первинні дефекти нашаровуються вторинні, і виправити все стає ще складніше.
  • Логопед-діагност може помітити, що в дитини коротка під'язикова зв'язка, і, найімовірніше, саме тому шиплячі звуки та сонори Р, Л не з'являться вчасно. Тоді у батьків є час за кілька років потихеньку розтягнути під'язикову зв'язку, ніж проводити операцію через п'ять років.
  • Діагност може помітити порушення прикусу, відсутність тих чи інших зубів, що впливає на звукопостановку. Якщо буде потрібно, він порекомендує батькам звернутися до ортодонта, щоб уникнути проблем із цим у майбутньому.
  • Логопед може почути порушення фонації, звуковимову "в ніс" і подібні недоліки. Іноді це говорить про ЛОР-проблеми, наприклад, з аденоїдами. Можливо, тоді доведеться зробити операцію або порадитися з лікарем.
P. S. Не подумайте, що ми намагаємося вас залякати. Це не так. Але, з іншого боку, пропонуємо прочитати історію Джулії Робертс, голлівудської зірки світового масштабу, володарки «Оскара».

Джулія Робертс отримала заїкання у спадок - від цього дефекту страждали її батько, мати і брат Ерік. Тривалий час дівчинка думала, що говорить правильно, і не розуміла, чому однокласники сміються, коли вона відповідає біля дошки.

Зробити мову майже ідеальною «красуні» допомогло... розлучення батьків. Мати майбутньої акторки пішла з дому, залишивши дітей під опікою батька. Її місце зайняла мачуха, яка, зовсім не так, як у казках, виявилася доброю і дбайливою жінкою. Вона багато займалася з названими дітьми і навчила їх говорити правильно. Свій внесок у боротьбу дітей із заїканням додав і батько, залучаючи їх до участі в домашніх спектаклях - необхідність говорити до публіки позбавила Джулію та Еріка дефекту мовлення.

Тільки уявіть: що було б, якби мачуха Джулії не звернула увагу на дефекти мовлення падчерки? Якби не почала працювати над ними? Можливо, світ би ніколи не побачив Джулію Робертс, володарку 4 «Оскарів», 8 «Золотих глобусів» і 2 премій «Еммі».
P. P. S. До нашої школи коригувати мову приходять і дорослі. Люди, яким за 20, 30, 40 років. Приходять виправити шепелявість або навчитися вимовляти звук Р.

Більшість із них із жалем розуміють, що якби в дитинстві, коли їм було 4, 5, 6 років, батьки відвели їх до логопеда, їм би не довелося соромитися чи й терпіти глузування зі свого мовлення більшу частину життя.
Батьківство - це велика відповідальність. Допоможіть своїй дитині говорити правильно і красиво.
Запишіться на діагностику. Зараз це БЕЗКОШТОВНО.
GOVORIKA LP
85 Great Portland Street, First Floor, London, United Kingdom
США, Канада
Європа
Ізраїль
Ми працюємо по всьому світу!
Умови надання послуг/ Terms of Service
© 2024 GOVORIKA
*окрім рф и рб