Логопедична онлайн-школа для білінгвальних дітей
Як зробити онлайн-навчання ефективним для вашої дитини
Напевно, вам відомо, що онлайн-заняття відрізняються від звичайного формату навчання, коли ми приводимо своїх дітей на заняття, а ввечері забираємо. І додому їм задають якісь завдання для самостійної роботи.

При онлайн-навчанні мінімум треба бути присутнім на уроці. Але є моменти, які ви можете використовувати одразу, щоб робота онлайн була ефективною.
Які базові умови потрібно забезпечити, щоб урок вдався
Заняття пройде легко та цікаво, якщо дитина буде:
 • Не втомлена
 • Виспана
 • Сита

Добре, якщо перед заняттям дитина прийде з прогулянки і вже встигне перекусити. Як відомо, найкращий відпочинок – це зміна діяльності. Так дитина зможе переключити свою увагу з фізичної активності на спокійніше заняття. І урок з логопедом пройде весело та продуктивно.
Чи потрібно батькам брати участь в онлайн-заняттях дитини з логопедом
Ви, як батьки, є сполучною ланкою між педагогом-логопедом і дитиною. Саме тому ваша участь у заняттях може чудово мотивувати дитину до навчання. Але щоб зацікавити її, вам необхідно максимумально залучатися до процесу.

Наприклад, коли ви прийшли з дитиною на зустріч із логопедом, буде чудово, якщо ви будете разом виконувати завдання та брати участь у запропонованих викладачем вправах.
Як мотивувати дитину на онлайн-навчання
Можна придумати систему мотивації для дитини. Наприклад, заздалегідь обговорити, що б їй хотілося отримати за активну участь у занятті.

Це може бути:
 • Матеріальне заохочення, наприклад, купівля іграшки
 • Похід у кафе
 • Перегляд цікавого фільму в кінотеатрі
 • Або відвідування парку атракціонів

І потрібно заздалегідь домовитися. Якщо дитина за урок отримує, наприклад, 10 балів, то ви разом йдете в магазин за іграшкою або в кафе їсти морозиво.

Такий підхід пробували багато наших батьків. Потім дитина втягується і з цікавістю займається без жодної другорядної мотивації. Але спочатку їй буде складно, тому її краще підтримати.

Звичайно, можна змусити дитину, сказати: «А ну, давай, швидко займайся!». Але так ваша комунікація формуватиметься на стресі, напрузі. Здорово, якщо у вас буде щирий інтерес і бажання допомогти дитині. Тоді вона відчує, що мама з нею і підтримує її. І зрозуміє: раз вам цікаво, то і вона буде це робити. Так у дитини з'явиться інтерес.

Я рекомендую брати участь у занятті з дитиною хоча б перші 2-3 уроки, поки ви не відчуєте, що вона вже втягнулася, чекає на урок і готова брати активну участь у процесі.
Чи потрібно займатися самостійно та скільки часу на це знадобиться
Щоб ваша дитина швидше стала правильно вимовляти проблемні звуки, бажано щодня самостійно виконувати з нею вправи. Потроху, по 2-3 хвилини, але регулярно.

Завдання, які даватиме логопед, ви можете чергувати. Тобто не обов'язково сідати й півгодини займатися та робити всі завдання одразу. Ви можете протягом дня виконувати найефективніші для цього моменту вправи.

Якщо ви зможете виконувати завдання хоча б по 2-3 хвилини, але щодня, це стимулює дитину до того, що ефект від будь-якого завдання приходить із працею. Тобто, щоб домогтися результату в якійсь справі, потрібно регулярно нею займатися.
Як правильно взаємодіяти з логопедом, якщо в дитини щось не виходить
Якщо у вас є запитання до логопеда, наприклад:
 • Ви не розумієте, як виконувати вправу
 • Якісь завдання виходять через силу
 • Дитина «страйкує» і не хоче робити вправи поза заняттями

Ви завжди можете порадитися з викладачем. Розповісти, що саме у вас не виходить, або записати вдома відео, як ви виконуєте це завдання. Логопед подивиться його і дасть вам зворотний зв'язок.

Підтримувати комунікацію з викладачем дуже важливо і потрібно. Адже ви – сполучна ланка між дитиною та логопедом. І всі разом ви – команда. Ви робите одну спільну роботу. І коли ви повністю довіряєте фахівцеві та підтримуєте дитину, то результат не змусить вас чекати.

Я сподіваюся, що ці рекомендації вам допоможуть і весь навчальний процес буде легким, цікавим і веселим.
Як отримати більше користі від навчання в школі GOVORIKA
Ми дуже раді успіхам наших учнів, і щоб навчання було ще ефективнішим, регулярно ділимося корисною інформацією у своєму акаунті в Інстаграм.

Якщо ви хочете:
 • Дізнатися більше про нашу логопедичну школу та команду фахівців
 • Почути, що говорять про процес навчання батьки наших учнів
 • Освоїти цікаві вправи для гри з дітьми
 • Побачити анонси нових напрямків навчання в нашій школі
 • І завжди бути в курсі наших останніх новин
Приєднуйтесь.
GOVORIKA LP
85 Great Portland Street, First Floor, London, United Kingdom
США, Канада
Європа
Ізраїль
Ми працюємо по всьому світу!
Умови надання послуг/ Terms of Service
© 2024 GOVORIKA
*окрім рф и рб